زینبیه محفل شمع زینب سلام الله علیه

ما وامانتی به نام ولایت فقیه...

بسمرب الحسین...
با عرض سلام خدمت بازدید کنندگان محترم:لطفاًبعد از مطالعه ی بیانیه ی زیر حتماً نظر(انتقادوپیشنهاد) خود رادر قسمت نظرات بگویید...
تاثیر انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت روح ا...(ره)در گسترش ونفوذ قدرت شیعیان در تمام نقاط دنیا انکار ناپذیر است.شاید بتوان اینگونه گفت که در طول تاریخ مرجعیت شیعه هیچ مرجع و مجتهدی مانند امام خمینی وخَلَفِ صالحش امام خامنه ای فرهنگ غنی شیعه را در جهان تبلیغ نکرده باشد.
به تعبیری انقلاب امام روح ا... ما را به اول آخر الزمان رسانده است.
انقلاب اسلامی ایران اوج بلوغ جامعه ی تشیع رااز دوران بعثت بنی اکرم(صلوات ا...علیه و آله)تابه امروز است.
جامعه ی تشیع دورانی رادر زمان معصومین پشت سر گذاشته است که امامش را در کربلا تنها72 تن یاری می نمایند وامام صادق(سلام ا... علیها)با وجود داشتن چند هزار شاگرداز نبود یاران باوفا و مجاهد که لایق قیام باشند شکایت می نماید.
امام شیعیان سال ها در زندان می ماند وشیعیان تنها نظاره گرند و این بی لیاقتی جامعه ی تشیع باعث میشود خداوند آخرین حجت خود را از مردم بگیرد،تاآن زمان که ظرف پذیرش ولایت(ولی ا...اعظم)در میان شیعیان ایجاد گردد.
در آخر الزمان شیعیان و جامعه ی مومنین به چنان بلوغی می رسند که درراه اطاعت از نائب معصوم بالغ بر 300هزار شهید را فدای راه ولایت میکنند وتحقق ظهور صغرای پیش از ظهور کبری را به اثبات میرسانند.
نظریه ی ولایت فقیه،بلوغ و رشدشیعیان در راه رسیدن به عصر نورانی ظهوررا سبب گردیده است.
آنچه در این مقاله مدّنظر نویسنده است جریان مرموز و مشکوکی است که در غالب برخی از هیئات حسینی به افکار ولایت فقیه می پردازند.جریانی که سستی عقایدوافکار ایشان و بی بصیرتی بزرگانشان((اظهر من الشمس ))است.
آنها که دم از سید الشهدا و کربلا می زنند ولی جاهلانه یا عامدانه در مسیر مسموم و خطر ناک جدایی دین از سیاست قدم می زنند.
یقیناًراه نورانی تبعیت از ولی فقیه زمان،یگانه راه رسیدن به ولایت امام عصر (ارواحنا فدا)است و انکار کننده ی ولی فقیه لاجرم در پذیرش ولایت حضرات معصومین راهراه به جایی نخواهد برد...
در این باب بیشتر خواهیم گفت...

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٤/٢۸ ] [ ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ ] [ کلب الزینب ]

جلسه ی هفتگی 1391/4/23

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٤/٢٧ ] [ ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ ] [ کلب الزینب ]

جلسه ی هفتگی 1391/4/16باسخنرانی حاج عل جنانی

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٤/٢٢ ] [ ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ ] [ کلب الزینب ]

جلسه ی هفتگی1391/4/9(فوق العاده زیبا)

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٤/۱٤ ] [ ۱:٥۸ ‎ب.ظ ] [ کلب الزینب ]

جلسه ی هفتگی1391.4.2

[ دوشنبه ۱۳٩۱/٤/٥ ] [ ۳:۳٧ ‎ب.ظ ] [ کلب الزینب ]